contact: gotanasronull@nullgmail.com

Tématická párty

Kdo nemá rád párty? Pokud jste toho názoru, že udělat párty není nikdy špatný nápad, a už vás nebaví dělat stále stejnou ozdobu a péct vždy stejný koláč, jistě se vám bude hodit pár tipů na to, jak své párty dát zcela nový nádech. Stoupajícím trendem ve světě je v posledních letech párty na určité téma. Iu nás, na Slovensku, už slyšet o retro párty, východniaroviciach či jiných -iciach. I ty už však pomalu ztrácejí na atraktivitě, protože jejich pořádá již téměř každý druhý párty klub. Nebojte se tedy zaexperimentovat i v tomto ohledu a zkuste něco nového.

Párty ve stylu maturitního plesu

Proč byste měli mít svůj maturitní ples pouze jednou v životě? I když je pravda, že to kouzlo, jako ta "první" stužková, už asi nebude mít žádná, příjemné vzpomínky a pocity nostalgie si můžete navodit prakticky kdykoliv. A není k tomu třeba až tak mnoho. Šaty z půjčovny, oblek má snad každý chlap, motýlky jsou poměrně snadno dostupné. K výbavě dámy přidat ještě boty a pěkný účes, k muži kvítek do ruky. Nezapomínejte však ani na dekorace. Maturitní ples je typický zejména pestrostí barev. Proto doporučujeme zejména balóny, svítící či latexové, konfety, Pompon ... Nezapomínejte ani na dekoraci stolu, kde také není na škodu experimentovat s barvami. Pokud jde o hudbu, rady jsou také jednoduché. Začíná se s "Navždy se zachová" a končí s "Nejsme zlí". Pro zbytek času mezi tím se již hodí opravdu všechno.

Párty ve stylu "mexická fiesta"

Asi každý už v životě ochutnal tequilu a na chvilku rozuměl Mexičanům, proč mají tak rádi své fiesty. Originál fiesta sice v Mexiku přip...

Continue Reading

Podzim, čas čajů a dobré knihy

Je obdivuhodné, kolik faktorů, ženoucích lidí do pohodlí svých obýváků, se setkává v tomto ročním období. Už jen samotný fakt, že podzim následuje po letu. Tedy po čase dobrodružství stopařských tripů, dovolených u moře, jednoduše období, kdy mnozí z nás opouštějí své domovy a směřují za hranice naší země.

Je tedy přirozené, že jsme většinou po létě unavení světem a hledáme spíše to pohodlí domova, které nám možná na těch cestách už i trochu…

Continue Reading

Historie Boone

Historie Boone Místa, která mám potěšení, že si mám odpočinout, abych si s nimi užila Rodina nebo můj přítel a jeho rodina. Daniel Boone se narodil v Readingu v Pensylvánii a opustil jeho značku ve Virginii, Carolinas, (zvláště Boone, Severní Karolína,) po celém Kentucky a Missouri. Byl řekl, že je obrovský žertík. Také se říká, že je a Přímo na areálu Appalachian State University. Daniel Boone Vlastně zemřel v blízkosti Defiance, Missouri (v domě, který je zobrazen zde). The Místo, kde Daniel Boone volal domů, což vlastně bylo jeho synovým domovem. Daniel Boone a jeho žena měli domov v Missouri, ale zřejmě se rozhodli strávit Jejich čas u jejich syna a dcera v domě. Bylo to obrovské Diskuse, jak byl Daniel Boone a jeho manželka Rebecca pozůstatky byly přesunuty Jejich hrob v Missouri do svého hrobu v Kentucky. Jak vám řeknou, Během cesty po domě Dona Dona Boone v Missouri; Daniel Boone se cítil ostraktivně Z Kentucky a slíbil, že se tam nikdy nevrátí. Přesto je to místo jejich pozůstatků pobyt. Cítím se špatně, že jsou tam, kde nechtějí být. jsem zvyklý To sám. (Obraz, který vidíte zde, byl obraz, který jsem vzal, když jsem navštívil Daniel Booneův dům. Daniel Boone zemřel v místnosti vpravo od těchto dveří. The Domov je 200 let starý důkaz jeho dědictví. Nachází se ve válcování Kopce venkova Missouri, který odráží izolovanou krajinu, kterou Daniel Boone a jeho rodina se zažili v 1800s. V těchto tlustých Vápencové stěny, příběhy odvážného mu..

Continue Reading